İstemediğim bir şeyi neden hayatımda var ediyorum? Çok istediğim halde neden bir türlü değişemiyorum? Pek çok şeyi biliyorum, ama neden bunları hayatıma geçiremiyorum?

Kendimize sorduğumuz ve hayatımızın telaşında cevaplarını bulamadan, kaybedip durduğumuz sorular…

İnsan asla şablona sığabilen bir varlık değil.Herkesin özelinde bambaşka bir durum ve bambaşka bir yolculuk var. Herkesin bir seçimi var. Herkesin farklı bir hikayesi ve o hikayelerin içinde değişmeyen cümleleri var. Ve her şeyden önemlisi, kendi seçimlerimizle kendimize ördüğümüz hayatı yine kendi seçimlerimizle değiştirebilme özgürlüğümüz ve gücümüz var.

Yaşam koçluğu ise; Değiştirmeyi çok istediğiniz, ama bir türlü beceremediginiz şeylerin, neden hayatınızda halen var olduğunu; arzu ettiğiniz, ama bir türlü deneyimleyemediğiniz şeylerin, neden hayatınızda bir türlü var olamadığını anlamanızda ve eğer arzu ederseniz, yepyeni bir gerçekliğe geçmenizde size verilen destektir.

Sizi yaratıcı gücünüz ve yönünüzle tanıştırmaktır…

Egonuzun değişime gösterdiği direnç karşısında, size tekrar ve tekrar gücünüzü hatırlatmaktır….

Kendiniz olmak; keyifli ilişkilerin parçası olmak, hayır diyebilmek, bolluk ve bereketi deneyimlemek, akışta ve güvende hissetmeyi aktive etmek ve aklınıza gelecek pek çok arzuyu barındırır size verilecek destek…

Yaşam koçluğu seansları için illaki bir araya gelmek zorunda değiliz; bulunduğunuz yerden, haftada bir , karşılıklı belirlenen uygun gün ve saatte; internet ve telefon aracılığıyla da seanslarımızı yapmak mümkün.
Daha detaylı bilgi için berna@bernaca..com adresine mail atabilirsiniz…


Sevgiler….